Input your search keywords and press Enter.

Dx2 Tabletki – opinie, działanie, skład, cena, czyli co warto wiedzieć o doustnym preparacie na wypadanie włosów od producenta popularnego szamponu

5 komentarzy

 • Dominik napisał(a):

  Działają, ale jeszcze lepsze efekty dają, kiedy jednocześnie używamy szamponu DX 2. Miałem straszne problemy z wypadaniem włosów, były tak cienkie i słabe, że wychodziły garściami. Próbowałem wielu preparatów, ale z mizernym skutkiem. Dopiero kiedy kupiłem szampon, a potem dołączyłem tabletki, to wystarczyło kilka miesięcy i jest po kłopocie, włosy nie wypadają i zaczęły odrastać. Polecam.

 • Marek napisał(a):

  Tu się w pełni zgadzam, choć ja od razu zacząłem od tabletek. U mnie najpierw zmienił się wygląd włosów, stały się mocniejsze i bardziej puszyste, witaminki i minerały skutecznie zadziałały :-), a dopiero potem stopniowo ograniczyło się wypadanie. Teraz na grzebieniu nie ma ich wcale, ale biorę nadal. Fajnie, że mają dobrą cenę, nie lubię przepłacać.

 • Kuba napisał(a):

  Fakt, cena to rewelacja, koło trzech dych to mogę dać za tabletki i starcza aż na miesiąc. Krótko podsumowując.
  Zalety:
  – cena i jeszcze raz cena,
  – skuteczność, potwierdzam, sprawdziłem na sobie,
  – tylko jedna tabletka dziennie.
  Wady:
  – mogłyby trochę szybciej działać, ale warto poczekać.

 • Jaro napisał(a):

  Z tą prędkością to masz rację, czekanie na rezultaty może nieco wkurzyć. Już chciałem zrezygnować i poszukać czegoś szybciej działającego, ale na szczęście wytrzymałem i widzę, że naprawdę warto. Czasem zapominałem wziąć tabletkę, więc chyba sam byłem sobie winien.

 • Mario napisał(a):

  Jesteś, z DX 2 jak z każdym innym lekiem czy suplementem, musisz brać regularnie, inaczej z kuracji nici. Trochę cierpliwości się przyda, a co do wad i zalet, to w pełni zgadzam się z Kubą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *