Input your search keywords and press Enter.

Radical Med – opinie, działanie, zastosowanie – zaawansowana linia kosmetyków na wypadanie włosów dla mężczyzn

4 komentarze

 • Jano napisał(a):

  Szampon całkiem w porządku, myje się nim nieźle, dobrze się pieni i pozostawia przyjemne uczucie. Teraz zacząłem używać też ampułki i powoli widzę pozytywne efekty. Ważne aby stosować je zgodnie z instrukcją, ale zalet nie da się przecenić. Dla mnie to:
  – włosy przestały wypadać,
  – są mocniejsze i nie łamią się,
  – łatwo się rozprowadza na głowie,
  – szybkie efekty, włosy odrastają.

 • Darek napisał(a):

  U mnie też się sprawdziły. Kiedyś używałem innych płynów, ale ampułki są zdecydowanie lepsze. Od razu właściwa dawka, nie trzeba pamiętać o zakręcaniu butelki. Nakładam i widzę rezultaty. Są wydajne, a jedna ampułka starcza nawet na dwie aplikacje, mogłyby co prawda być nieco tańsze, ale za jakość jednak trzeba trochę zapłacić.

 • Mati napisał(a):

  Darek ma rację, wydajność jest zaskakująca i rzeczywiście powstrzymują wypadanie. Używam tylko szamponu, ale wadą dla mnie jest niestety zapach. Moim zdaniem trochę zbyt mocno czuć w nim alkohol w pomieszaniu z ziołami. Jednak dla rezultatów mogę to przeboleć, a te nowe baby hair, które się pojawiły w pełni to rekompensują.

 • Andrzej napisał(a):

  Mati, pełne poparcie. Jak patrzę w lustro to widzę, że było warto. Miałem straszne problemy z włosami i brałem na to już sam nie wiem ile różnych rzeczy. Kiedy polecono mi Radical, to nie wierzyłem, że zadziała, ale teraz widzę jak się pomyliłem. Włosy rosną, choć biorę jeszcze dodatkowo suplementy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *