Input your search keywords and press Enter.

Vitapil – nowość rynkowa w dziedzinie walki z wypadaniem włosów. Komu pomoże, a komu niekoniecznie?

3 komentarze

 • Ela napisał(a):

  Musze się przyznać, że nie doceniałam wcześniej znaczenia biotyny i dopiero Vitapil, z efektami jakie daje uświadomił mi, jaki straszny błąd popełniałam. Jego skład, to tak naprawdę wszystko czego potrzebują włosy, biotyna, witaminy, minerały powstrzymały u mnie wypadanie, zauważyłam też, że zapobiegają też siwieniu. Włosy są wreszcie puszyste, miękkie i w końcu łatwo je układać.

 • Monika napisał(a):

  U mnie też pomaga. Włosy wypadały mi w olbrzymich ilościach, widziałam to po każdym myciu czy przy czesaniu, makabra. Vitapil poleciła mi farmaceutka, więc pomyślałam, że chyba się zna i nie zaszkodzi spróbować. Brałam go z dwa miesiące i od razu poleciałam jej podziękować. Włosy przestały wypadać i zaczęły odrastać, co prawda na razie niewiele, ale jakiś początek jest. Chyba jak będę brała dalej to jeszcze się poprawi?

 • Kaśka napisał(a):

  Monia nie martw się, będzie jeszcze lepiej. Ja używam już ponad rok, biorę regularnie i dopiero teraz widzę pełną skuteczność. Zobaczysz sama i będziesz w szoku, włosy odrosną ci takie, jak przed wypadaniem. Ja mam ochotę cały czas patrzeć na nie, takie zrobiły się gęste.
  Zalety jak dla mnie:
  – niska cena,
  – włosy zaczynają odrastać już po dwóch, trzech miesiącach,
  – lepiej wyglądają i są zdrowsze,
  – biorę tylko raz dziennie, ale koniecznie po posiłku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *