Input your search keywords and press Enter.

Zioła na włosy – poznaj 7 roślinnych preparatów na wypadanie i porost włosów

3 komentarze

 • Alka napisał(a):

  Eliksir Green Pharmacy używam regularnie i potwierdzam jego skuteczność. Bardzo go lubię i codziennie używam go na umyte włosy. Może i jest to trochę kłopotliwe, to wmasowywanie, ale efekty daje super, włosy są miękkie, odświeżone, a skóra na głowie jet wyraźnie odprężona. Najważniejsze, że przestały mi praktycznie całkowicie wypadać włosy, są mocniejsze, szczególnie te nowo odrastające.
  Plusy:
  – pełen relaks skóry głowy,
  – włosy szybko odrastają,
  – nie są przetłuszczone,
  – podoba mi się zapach,
  – tylko naturalny skład, rośliny, zioła bez zbędnej chemii,
  – duża wydajność, wystarcza na długo.
  Minusy:
  – brak.

 • Gosiek napisał(a):

  Muszę się zgodzić z Marzeną. Jakiś czas temu też zauważyłam że z moimi włosami dzieje się coś niedobrego. Nagle, bez wyraźnego powodu zaczęły się robić coraz słabsze i wypadać przy każdym myciu i czesaniu. Poszłam z tym do lekarza, ale on od razu przypisał jakieś silne leki, które tylko wywołały mdłości, a nie pomogły na włosy. Szukałam czegoś naturalnego, bez skutków ubocznych i wybrałam właśnie Green Pharmacy. Miałam już doświadczenie z tymi produktami, ale nie wiedziałam że pomagają też na wypadanie włosów. Codziennie wieczorem wcierałam eliksir, a pozytywne efekty zauważyłam już w połowie opakowanie, po kilku tygodniach. Koleżanka poleca mi ampułki Farmony, ale skoro to co używam działa to nie wiem czy się zdecyduję.

 • Ana napisał(a):

  Gosiek, zawsze możesz spróbować. Używałam obu i aż tak dużych różnic nie widzę. Włosy odrastały w obu przypadkach, choć większego plusa daję eliksirowi, ale to chyba ze względu na wydajność. Ampułki są trochę małe, chyba 5 ml, więc jedna jest tylko naraz, a eliksir to wystarcza na kilka miesięcy. Do plusów dodałabym jeszcze łatwość rozczesywania włosów, w ogóle się nie plączą i nie są naelektryzowane. Zapach jak dla mnie jest trochę za bardzo ziołowy, ale na szczęście szybko się ulatnia więc nie widzę problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.