Input your search keywords and press Enter.

Dermena Complex – opinie, skład, wskazania, cena – czy popularne kapsułki na wypadanie włosów naprawdę działają?

4 komentarze

 • Gocha pisze:

  Biorę i są skuteczne. Tabletki co prawda nieco duże i ciężko się je połyka, ale działają i to jest najważniejsze. Duża zaleta, to brak skutków ubocznych, co czasami mi się przytrafiało przy innych suplementach. Nie wiem od czego to zależało, może miały czegoś za dużo, ale przy Dermenie tego nie ma.

 • Rena pisze:

  Potwierdzam, działają, ale bardzo delikatnie. Nie jest to gwałtowne uderzenie, tylko stopniowa poprawa kondycji włosów. Kiedyś były bez żadnego blasku, cienkie i łamały się na potęgę. Teraz zauważyłam, że stają się wyraźnie grubsze, bardziej elastyczne i podatne na czesanie, a z tym też miałam straszne problemy. W kwestii wypadania też widoczna poprawa, czyli jest to dokładnie to, czego oczekiwałam, więc będę brała dalej.

 • Dorka pisze:

  Jak też biorę od niedawna, ale hamują wypadanie. Przedtem szczotka była pełna moich włosów, ale od jakiś dwóch tygodni ilość się zmniejszyła. Lepiej wyglądają też paznokcie, więc działanie ma kompleksowe.
  Zalety:
  – przystępna cena,
  – wysoka skuteczność,
  – nawet szybko działają.
  Czyli polecam, w tym przedziale cenowym absolutna rewelacja.

 • Patrycja pisze:

  Pełne poparcie, cena super, duża skuteczność, a widoczne rezultaty już po trzech miesiącach. Nie ma co przepłacać. Kupujcie w ciemno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.