Input your search keywords and press Enter.

Forcapil – opinie, skład, działanie – czy ten preparat zatrzyma wypadanie włosów?

7 komentarzy

 • Tomes pisze:

  Czytam jego opis i nie wiem czy będzie do końca skuteczny. Jednak kilku najważniejszych składników niezbędnych do wzrostu i odbudowy włosów mu brakuje. Czy ktoś go używał i może podzielić się swoimi przemyśleniami?

 • Robson pisze:

  Kiedyś go kupiłem i przez jakiś czas stosowałem. Nie był tym, czego oczekiwałem, ale pewne pozytywne efekty zauważyłem, nieco włosów zaczęło mi odrastać. Jednak był to zbyt długotrwały proces, ale nie wiem, może u Ciebie zadziała inaczej, znaczy szybciej.

 • Irek pisze:

  Rzeczywiście skład ma nietypowy jak na środek zapobiegający wypadaniu włosów, ale lubię testować nowości więc mogę go wypróbować. Ocenę wystawię za jakiś czas, kiedy zobaczę czy zadziałał.

 • Paulina pisze:

  Czegoś tak dziwnego jak Forcapil jeszcze nie używałam. Opakowanie niby zachęca do zakupu, ale skład to bieda z nędzą. Nie ma w nim praktycznie nic, co można znaleźć w preparatach na wypadanie włosów nawet ze średniej półki, o najwyższej nie wspominając. Od razu rzutuje to niestety na skuteczność.

 • magneto pisze:

  Paulina, to mało powiedziane, powiedzmy sobie szczerze, że po prostu nie działa tak jak powinien. Nowe włosy może i trochę odrastają, ale co z tego jak przez cały czas wypadają stare. Ja zrezygnowałem ze stosowania po kilku dniach, wolę lepsze suplementy, właśnie w tabletkach.

 • Tomisław pisze:

  Właśnie, jak walczyć z łysieniem to skutecznie. Najlepiej sprawdzić czego brakuje w organizmie i co wpływa na wypadanie włosów i dopiero pod tym kątem dobierać odpowiedni preparat. Zdecydowałem się na Profolan, tani może nie był, ale nie żałuję i w skuteczności i szybkości działania nic się z nim nie może równać.

 • Rubi45 pisze:

  Tak bardzo bym go nie zachwalał, bo Forcapil też może spełnić swoją rolę, wszystko zależy od rodzaju łysienia. Na mniej intensywne pomoże, a są odmiany przy których absolutnie nic nie zadziała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.