Input your search keywords and press Enter.

Loxon Max (opinie, efekty, cena…) – podwójnie skoncentrowany płyn na wypadanie włosów. Czy naprawdę działa?

6 komentarzy

 • Magda napisał(a):

  Łysienie to problem większości facetów, mojego niestety też, dlatego kupiłam mu ten płyn i codziennie zmuszałam go do wcierania. Początkowo się opierał ale jak zobaczył że włosy zaczynają odrastać, to już sam o tym pamięta.

 • Bogdan z Łodzi napisał(a):

  Używałem go przez kilka miesięcy, ale dla mnie za mało efektywny. Wkurzało mnie też to smarowanie głowy dwa razy dziennie, zamieniłem na tabletki. Dużo ich przetestowałem zanim trafiłem na naprawdę skuteczne, biorę teraz Profolan, działa tak jak trzeba.

 • Danamek napisał(a):

  Płyny, wcierki, tabletki, dla mnie jeden kit. Łysienie to choroba i trzeba używać leków a nie suplementów albo kosmetyków za kupę kasy. Chcecie mieć włosy, to idźcie do lekarza, da wam coś na receptę, za mniejsze pieniądze, po co przepłacać.

 • Adam_1991 napisał(a):

  Do Danamek – właśnie u niego byłem, u trychologa też i oni polecili mi tonik do wcierania w skórę głowy i dodatkowo suple na wzmocnienie organizmu od wewnątrz. Zapoznaj się ze składem większości leków i porównaj z innymi preparatami, praktycznie to samo. Loxon ma minoksydyl, tak jak dużo farmaceutyków.

 • Justyna napisał(a):

  W końcu ktoś napisał o wadach ! 🙂 To się chwali. Przy zaawansowanym łysieniu niestety żaden lek nie pomoże, ale jeśli w porę zareagujemy będzie można utrzymać dobry stan włosów jeszcze przez długie lata 🙂

 • Iza napisał(a):

  Wszystko ma swoje wady, nawet Loxon :-), więc skoro jego używanie może przynieść efekty uboczne, to trzeba je przedstawić, zwykła uczciwość tego wymaga. Ale nie jest taki zły jak się wydaje, może i wolno działa lecz pewne pozytywne rezultaty daje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.