Input your search keywords and press Enter.

Łysienie androgenowe – objawy i zapobieganie. Co zrobić, gdy włosy zaczną lecieć z głowy?

6 komentarzy

 • Barti pisze:

  Z tym łysieniem androgenowym to też mam poważne problemy. Używałem najróżniejszych maści, toników, żeli, niewłaściwe skreślić i najczęściej dawały zero efektów. Najgorsze było to, że początkowo nie widziałem żadnych objawów, włosy trochę się przerzedzały, ale nie tak bardzo. Dopiero później zobaczyłem, że łysina powiększa się z dnia na dzień i trzeba było coś z tym zrobić. Od razu odrzuciłem wszystkie przeszczepy czy inne tego typu metody, jednak znalezienie tabletek, które działają trochę mi zajęło. Biorę teraz Profolan i widzę efekty.
  Zalety:
  – skuteczne,
  – naturalne, tylko roślinny skład,
  – pierwsze rezultaty w ciągu kilku tygodni,
  – nie ma żadnych skutków ubocznych, żadnych podrażnień, swędzenia itp.,
  Wady:
  – trochę trzeba za niego zapłacić, ale warto było.

 • Eryk1979 pisze:

  Czterdziestka stuka powoli, więc wiem co to znaczy łysieć, aż za dobrze. Mam zdiagnozowane właśnie androgenowe i ciągle słyszałem, jak to trudno je wyleczyć. Momentami już miałem dość tych specjalistów tylko rozkładających rączki, dlatego pogrzebałem w necie i znalazłem sam rozwiązanie. I tu zgadzam się z Bartim, Profolan. Cena fakt, mogłaby być nieco niższa, jednak wiem z doświadczenia, że za jakość się niestety płaci. Ludzie, przecież pierwsze lepsze tabletki to kupicie za grosze, ale tyle samo będzie warte ich działanie. Profolan kosztuje, ale działa i mogę to potwierdzić. Biorę go regularnie zgodnie z zaleceniami i efekt widzę w lustrze.

 • Konrad pisze:

  Temu typowi łysienia to najlepiej zapobiegać zaraz jak się zacznie, każde leczenie będzie skuteczne tylko we wczesnym stadium. Walczyłem z tym kilka lat to wiem co mówię i brałem mnóstwo różnych środków, także tabletki. Na początku nic się nie działo, a potem zaczął się na głowie pojawiać mały meszek, a teraz mam już normalne mocne włosy.

 • Frankie pisze:

  Najpierw używałem minoxidil i to była makabra. Zakola się zmniejszyły, ale skutki uboczne nie dawały żyć, w pewnym momencie były tak nasilone że wylądowałem u lekarza bo myślałem że mam zawał.

 • Maras_39 pisze:

  Branie czegokolwiek to ja konsultuje z lekarzem, nie lubię ryzykować swoim zdrowiem. Wszelkie minoksydyle i inne tego typu preparaty to skreśliłem od razu, próbowałem z szamponami i wcierkami, ale w końcu przekonałem się do tabletek. Mam Profolan, włosy spokojnie sobie rosną i nie ruszają mnie żadne dziwne sensacje, przy roślinnym składzie to się nie zdarza.

 • Ilona345 pisze:

  To chyba kupię to mojemu facetowi, bo trochę mu się fryzurka ostatnio przerzedziła, ma coraz większe prześwity. Kosmetyki są za słabe i cieżko go zmusić do regularnego stosowania. Cena trochę przeraża, ale jak piszecie że jest skuteczny to chyba warto tyle wydać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.