Input your search keywords and press Enter.

Łysienie na czubku głowy – jak z nim walczyć?

5 komentarzy

 • Marian pisze:

  Jak facet zaczyna łysieć to nie ma na to rady. Można próbować jakiś cudownych środków, ale tak naprawdę w większości przypadków nic nie dają. Trzeba się z tym po prostu pogodzić i tak jak mój dziadek mawiał, czesać brzytwą. Nie ma nic śmieszniejszego niż „pożyczka” na czubku głowy, tacy goście są żenujący.

 • Blondyn 44 pisze:

  Kiedyś miałem włosy a teraz pozostały tylko prześwity, łysy placek dokładnie pośrodku głowy. Stosowałem różne metody, żeby włosy zaczęły odrastać, szampony, wcierki, a rezultaty były mizerne. Teraz testuję Profolan i o dziwo pierwsze pozytywne efekty już widzę.

 • Marko pisze:

  Profolan to taki sam suplement jak setki innych, zebrane w jednej tabletce witaminy, minerały i wyciągi roślinne, więc nie rozumiem jak po tym mają odrastać włosy. Może uzupełni braki w organizmie ale na bujną fryzurę to bym nie liczył. Po co się ośmieszać, lepiej ogolić na zapałkę i po kłopocie.

 • Daria pisze:

  Marko, Profolan nie jest taki zły jak go przedstawiasz, kupiłam mężowi i jest w pełni zadowolony z efektów, włosy powoli się zagęszczają i mamy nadzieję, że za jakiś czas wróci do dawnej fryzury.

 • Radmaj pisze:

  Działa, sam też sprawdzałem. Łysinka na czubku coraz mniejsza, a to co odrasta coraz grubsze i mocniejsze. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem skład, a tam jest wszystko jasno i wyraźnie opisane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.