Input your search keywords and press Enter.

Minoxidil (minoksydyl) 2 i 5% – działanie, skuteczność i opinie pacjentów

5 komentarzy

 • Artek pisze:

  Zdecydowanie nie polecam nikomu. Może i odrastają po nim włosy, ale to droga przez mękę. Miałem większość z jego skutków ubocznych, a początkowo włosy wychodziły mi garściami. Przeszło dopiero jak odstawiłem, a teraz szukam czegoś skutecznego i bezpieczniejszego w użyciu.

 • BoloMan pisze:

  Artek, kup sobie jakieś tabletki, po co się męczyć z wcieraniem czegoś we włosy. Ten Profolan wygląda nawet ciekawie, a z tego co o nim dokładnie czytałem, to faktycznie może być bezpieczny. Zero szkodliwej chemii, sama natura więc może warto zaryzykować i kupić, cena też nie jest za wysoka, wejdź na ich stronę i sam zobacz.

 • Artek pisze:

  Dzięki, już zamówiłem, będę brał kilka miesięcy i zobaczę co się będzie działo. Nie wiem czy pomoże, ale patrząc na skład na pewno nie zaszkodzi.

 • Tegepe pisze:

  Pomoże, sam używałem to wiem. Wystarczy tylko pamiętać o wzięciu dwóch tabletek dziennie a pierwsze efekty widoczne już po około miesiącu. U mnie był to mały meszek, ale teraz po pół roku mam już prawie normalne włosy, takie jak przed łysieniem. Na minoksydyl też dałem się kiedyś namówić i ciężko to odchorowałem, nie polecam nikomu takiej męczarni, nie warto ryzykować swoim zdrowiem.

 • marek pisze:

  Coś w tym jest, też znam wiele osób, którym zaszkodził, dlatego nie rozumiem po co dodają go do tych wszystkich środków. Jak coś szkodzi to nie powinno się tego używać, co z tego że włosy odrosną jak siądzie coś innego, dla mnie to jest zupełnie bez sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.