Input your search keywords and press Enter.

Najlepsze tabletki na włosy – przegląd suplementów diety ze skrzypem polnym

5 komentarzy

 • Sara napisał(a):

  Zaczęły mi na potęgę wypadać włosy i nie mam pojęcia jak to powstrzymać. Słyszałam że mogą pomóc zioła, a zwłaszcza skrzyp polny, podobno po nim też szybciej odrastają. Tylko w jaki sposób go stosować, macie jakieś dobre rady, kosmetyki które go mają czy właśnie tabletki?

 • Agatka napisał(a):

  Sara, możesz go stosować w dowolny sposób, po prostu jak Ci będzie wygodniej. Kiedyś piłam napary i herbatki ze skrzypem, ale nie smakowały za ciekawie, dlatego teraz mam go w tabletkach, farmaceutka poradziła mi Skrzypovitę i jak na razie jestem z niej zadowolona. Włosy się wzmocniły i przestały wypadać.

 • Kinga_23 napisał(a):

  Ja biorę Doppelherz Activ, też pomaga. Włosy osłabiły mi się po chorobie, potem doszła ciąża i wyglądałam fatalnie. W tej chwili proces łysienia uległ zahamowaniu i powoli odzyskuję dawną fryzurę. Sam skrzyp to oczywiście za mało, warto dodać jeszcze kilka fajnych ziół np. pokrzywę, razem stanowią fajny komplet.

 • Sara napisał(a):

  Dziękuję, teraz wiem na czym stoję i jak się za te moje włosy zabrać. Kupiłam sobie Bio – silica, skoro ma najwyższą ocenę, to i skuteczność też powinna być wysoka. Z jakiś czas napiszę jak działa.

 • Ewelina napisał(a):

  Ciężko się zdecydować, skład podobny, ale też chyba postawię na numer 1. Ma też pokrzywę, dużo witamin, a cena jak za 30 tabletek nawet do przyjęcia. Zresztą mam przykre doświadczenia, że co tanie nie zawsze oznacza dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.