Input your search keywords and press Enter.

Odsiwiacz do włosów – który wybrać? Sprawdź rynkowe propozycje!

9 komentarzy

 • Lech pisze:

  Z tymi odsiwiaczami to miałem różne doświadczenia i nie zawsze dobre rezultaty ich używania. Jednak siwizna na mojej głowie postępowała w takim tempie, że żona kupiła mi ten Wella SP Men i powiedziała że mam regularnie stosować. Spodobało mi się, że dostałem kompleksowy zestaw do pielęgnacji, a już po krótkim czasie włosy stały się wyraźnie ciemniejsze i to bez żadnego efektu sztuczności. Ciekawe jakie efekty będą jak połączę go z jakimś suplementem, tabletkami czy czymś innym na wypadanie, bo trochę mi się prześwitów zrobiło, cóż taki wiek.

 • Alvin pisze:

  Rzeczywiście dobrze pokrywa siwiznę i to wygląda całkiem naturalnie, a nie jakby włosy były farbowane. Inne jakie używałem sprawiały też że włosy były całkiem matowe i bez żadnego połysku, a przy tym Wella tego nie ma. Łatwo się nakłada, a robię to w tej chwili raz na tydzień i wystarcza. Jeśli idzie o suplementy, to mam tutaj pewne doświadczenie. Brałem różne, ten Profolan też i muszę powiedzieć, że się sprawdził. Jak będziesz chciał kupić, to zwróć uwagę na skład, nie ma w nim nic sztucznego, tylko wyciągi z ziół, więc możesz go brać bezpiecznie. Szybko działa, a włosy rzeczywiście u mnie odrastały i to bardzo szybko.

 • Olka pisze:

  Mój mąż zaczął siwieć w zastraszającym tempie i nie wiem co z tym zrobić. Jemu to nie przeszkadza, ale mnie denerwuje, niedawno przekroczył trzydziestkę i to chyba za wcześnie na siwiznę. Poradźcie jakiś dobry środek

 • Markus pisze:

  Olka, praktycznie każdy jest ok, musicie po prostu któryś wypróbować. Skuteczność zależy od wielu czynników, zwłaszcza przyczyny siwienia. Powinniście sprawdzić czy jest to po prostu naturalne czy może wpływ ma niewykryta choroba, a siwienie jest jednym z jej objawów. Ja używam Wella i jestem zadowolony. Dobrze kryje siwiznę i to w ciągu kilku dni.

 • Tomek pisze:

  Trzeba przede wszystkim przeczytać ulotkę produktu, tam jest wszystko opisane, dokładny skład, można sobie wszystko sprawdzić w internecie czy popytać fryzjera, a nawet farmaceutę. Oni wiedzą prawie wszystko o takich kosmetykach i doradzą coś po czym włosy będą wyglądały naturalnie a nie jak farbowane.

 • Olka pisze:

  Dzięki panowie, już wiem wszystko, teraz tylko chłopa trzeba będzie namówić do stosowania, a to jeszcze większy problem.

 • Ania pisze:

  Maz używa Gr7 .Po tygodniu wrócił
  do naturalnego koloru.Rewelacja !!Wart ceny.Inne odsiwiacze działają na zasadzie farby…

 • dada pisze:

  Hejka mam pytanie. Jak działa ten Wella SP Men ? On tylko koloryzuje włosy ? Czy odbudowywuje naturalny kolor włosów ? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.