Input your search keywords and press Enter.

Profolan – opinie, skład, efekty, cena… Czyli wszystko o najlepszych na rynku kapsułkach na łysienie

5 komentarzy

 • Jacek pisze:

  Używałem go przez kilka miesięcy i pozytywnie mnie zaskoczył. Włosy zrobiły się przede wszystkim wyraźnie gęstsze i rosną zdecydowanie szybciej. Polecam.

 • David pisze:

  Cena może nieco odstraszać, ale kolega, który go używał, przekonał mnie do kupna i nie żałuję, wiem za co płacę. Dobra inwestycja we własną fryzurę, efekty widzę codziennie w lustrze.

 • Alex pisze:

  Skład naturalny, efektów ubocznych brak, więc chyba można brać. Cudów raczej po tym nie oczekuję, ale opinie ma nawet dobre, mogę wypróbować.

 • Remek pisze:

  Też wtrącę swoje zdanie. Z wypadaniem włosów walczę od dobrego roku i różnie z tymi preparatami bywało. Wiele niby było skutecznych, ale zawsze coś mi w nich brakowało. Najczęściej chodziło o tempo działania, było zbyt wolne, a ja nie miałem czasu czekać w nieskończoność aż mi włosy odrosną. Innym razem zaczynałem odczuwać skutki uboczne, najbardziej gdy brałem leki z finasterydami i każdy facet, który je próbował wie o czym mówię. Dlatego chemia poszła w odstawkę na rzecz suplementów diety. Ktoś może spytać, dlaczego Profolan, a nie coś innego. Proste, działa i nic więcej mi nie potrzeba, żadnych skutków ubocznych, tylko pozytywy, bynajmniej u mnie. Może i u innych nie był skuteczny, ale ja nie narzekam.

 • Tołdi pisze:

  Każdy ma prawo do swojej opinii, ale czasami na forach zdarzają się ludzie wypisujący bzdury, którzy nigdy tego nie brali. Ja też lubiłem mędrkować, ale kiedy zacząłem łysieć, to od razu zwrot o 180 stopni i poszukiwania jak to zatrzymać. Wynalazków to jest wiele, ale skuteczność to mają najczęściej zerową. Profolan to polecił mi ojciec, który też nie lubi świecić skórą na głowie, najpierw pomyślałem, że to kolejne wiecie co, ale po pierwszym opakowaniu już miałem inne podejście. Biorę go na razie 2 miesiące i widzę efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.