Input your search keywords and press Enter.

Radical Med – opinie, działanie, zastosowanie – zaawansowana linia kosmetyków na wypadanie włosów dla mężczyzn

10 komentarzy

 • Jano pisze:

  Szampon całkiem w porządku, myje się nim nieźle, dobrze się pieni i pozostawia przyjemne uczucie. Teraz zacząłem używać też ampułki i powoli widzę pozytywne efekty. Ważne aby stosować je zgodnie z instrukcją, ale zalet nie da się przecenić. Dla mnie to:
  – włosy przestały wypadać,
  – są mocniejsze i nie łamią się,
  – łatwo się rozprowadza na głowie,
  – szybkie efekty, włosy odrastają.

 • Darek pisze:

  U mnie też się sprawdziły. Kiedyś używałem innych płynów, ale ampułki są zdecydowanie lepsze. Od razu właściwa dawka, nie trzeba pamiętać o zakręcaniu butelki. Nakładam i widzę rezultaty. Są wydajne, a jedna ampułka starcza nawet na dwie aplikacje, mogłyby co prawda być nieco tańsze, ale za jakość jednak trzeba trochę zapłacić.

 • Wojtas pisze:

  Nie wiem dlaczego tak zachwalacie szampon, kiedy tabletki są lepsze. Szampony działają przecież tylko od zewnątrz, a z tego co czytałem łysienie trzeba leczyć od wnętrza organizmu. Trochę słyszałem o tych suplementach ale mówiąc szczerze Profolan to pierwszy, jaki używam i od razu skuteczny. Efekty są niezłe i co najważniejsze szybkie, u mnie włosy przestały wychodzić i zaczęły odrastać tak po dwóch czy trzech tygodniach. Moim zdaniem w przypadku szamponu jest to niemożliwe. Na razie Profolan jest ok, nie wiem co będzie dalej, zobacze za parę miesięcy.

 • Mati pisze:

  Darek ma rację, wydajność jest zaskakująca i rzeczywiście powstrzymują wypadanie. Używam tylko szamponu, ale wadą dla mnie jest niestety zapach. Moim zdaniem trochę zbyt mocno czuć w nim alkohol w pomieszaniu z ziołami. Jednak dla rezultatów mogę to przeboleć, a te nowe baby hair, które się pojawiły w pełni to rekompensują.

 • Andrzej pisze:

  Mati, pełne poparcie. Jak patrzę w lustro to widzę, że było warto. Miałem straszne problemy z włosami i brałem na to już sam nie wiem ile różnych rzeczy. Kiedy polecono mi Radical, to nie wierzyłem, że zadziała, ale teraz widzę jak się pomyliłem. Włosy rosną, choć biorę jeszcze dodatkowo suplementy.

 • Ostry pisze:

  Wojtas, za parę miesiecy to będziesz w ciężkim szoku. Ja byłem, jak zobaczyłem że wlosy odrosły mi praktycznie całkowicie. Też myłem je w jakiś szamponach, nie wiem czy to był ten Radical, bo nazwy nie pamiętam, ale dopiero Profolan pomógł. Z tego co wiem ma wszystkie potrzebne witaminy i minerały, te najlepsze dla włosów, dlatego warto go brać. Poczekaj, to będziesz miał spokój z łysieniem tak jak ja. Masz podsumowanie na dzień dzisiejszy.
  Za:
  – włosy nie wypadają tak jak pisałeś, już po 2 tygodniach,
  – duuuże opakowanie, 60 sztuk, masz spokój na miesiąc,
  – nieszkodliwe, mają naturalny skład,
  – bierze się 2 dziennie.
  Przeciwko:
  – trochę drogie, ale opłaca się kupić naraz kilka opakowań.

 • Mateusz pisze:

  Stosuję Radical Med od miesiąca i na ten moment nie mogę go jednoznacznie ocenić. Z jednej strony widzę wysyp nowych baby hair i to nawet w dużej ilości, ale jednocześnie nie powstrzymał wypadania starych włosów. Poużywam go jeszcze z 2 tygodnie i sprawdzę czy coś zmieni się na lepsze.

 • Hektor36 pisze:

  Martyna, raczej się nie zmieni, bynajmniej tak było w moim przypadku. Zastosowałem kompleksową kurację, szampon, ampułki zgodnie z zaleceniami i wielkie rozczarowanie, nic więcej. No może coś tam i tu odrosło, ale nie było warte wydanych pieniędzy i za dużo z tym zachodu.

 • FanTomas pisze:

  Panowie, jak chcecie mieć z powrotem swoje włosy, to działajcie od środka organizmu, a nie od wewnątrz. Łysienie jak już pewnie wiecie, to choroba i trzeba leczyć jej przyczyny a nie tylko objawy. Dobry suplement, o właściwym składzie, to jest środek jakiego potrzebujecie.

 • Bogdan_1967 pisze:

  Wiemy, wiemy, tylko że jak ja zacząłem łysieć to nie było takich środków jak teraz. Profolan kupiłem i używam, może coś jeszcze z moich włosów uda się uratować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.