Input your search keywords and press Enter.

Vita Hair Man – kapsułki zapobiegające przyspieszonemu wypadaniu włosów

Wydawać by się mogło, że piękne włosy to atrybut jedynie kobiecej urody, a proces ich utraty u mężczyzn jest zjawiskiem tak naturalnym, że trzeba go po prostu zaakceptować i to bez żadnej dyskusji. Okazuje się jednak, że również panom coraz bardziej zależy na jak najdłuższym utrzymaniu idealnej fryzury, bez jakichkolwiek prześwitów. Utrata włosów może niestety spotkać każdego mężczyznę, niezależnie od wieku, ale na szczęście jest to proces, który można w większości przypadków znacznie ograniczyć. Służą do tego przede wszystkim nowoczesne preparaty, pełne niezwykle skutecznych składników aktywnych, dzięki którym włosy szybko odzyskują swoją pierwotną gęstość. Jednym z nich, zalecanym również przez profesjonalnych trychologów, są kapsułki VitaHairMan, o naturalnym, bezpiecznym dla zdrowia składzie.

6 komentarzy

 • Aleksander_N pisze:

  W liceum miałem włosy do pasa i byłem z nich dumny, ale potem przestałem o nie właściwie dbać i zaczęło się wypadanie. Mówiąc szczerze sam do tego doprowadziłem myjąc je przypadkowymi szamponami i przede wszystkim mocno ściskając gumką. Jak w końcu trzeba je było obciąć to okazało się, że mam mega prześwity i coraz większe zakola, a to była dla mnie czarna rozpacz. Próbowałem absolutnie wszystkiego i nic, aż natrafiłem na stronę VitaHairMan, poczytałem, popytałem trychologa zajmującego się moimi włosami i kupiłem. Stosuję na razie dwa miesiące, ale efekty już są, włosy zrobiły się gęstsze a zakola coraz mniejsze. Na ten moment zdecydowanie polecam.

 • Marek_73 pisze:

  Jak człowiekowi stuknie 40 latek to i włosy zaczynają się przerzedzać i nie ma co rozpaczać, tylko trzeba to zaakceptować. Ja tak jak Aleksander_N próbowałem wielu rzeczy i nic nie dało, więc nie wierzę że jakieś tabletki mogą pomóc, jak facet ma być łysy to będzie i trudno. Golę głowę i nie przejmuję się że nie mam bujnej fryzury. Wolę być łysy niż robić sobie jakieś idiotyczne zaczeski i udawać że wcale nie wyłysiałem, to wygląda śmiesznie.

 • Robert pisze:

  A ja jestem zadowolony, VitaHairMan spełniło wszystkie moje wymagania, więc nie będę narzekał. Po pierwsze naturalny skład, a na tym punkcie jestem przeczulony bo wszystko co używałem sztucznego jeszcze bardziej nasilało wypadanie. Początkowo o tym nie wiedziałem i stosowałem na potęgę minoxidil i inne diabelstwa ale rezultaty były masakryczne. Zmieniło się, kiedy postawiłem wyłącznie na to co daje natura, to włosy w końcu zaczęły odrastać.

 • Danny_Boy pisze:

  Robert, zgadzam się Tobą w stu procentach. Takie suplementy jak VitaHairMan trzeba najpierw wypróbować a dopiero potem można wypowiadać się na ich temat. Zauważyłem już w przypadku innych preparatów, że krytykują ludzie nie mający pojęcia o czym piszą a przecież wystarczy tylko trochę wysiłku aby o nich poczytać i zapoznać się z efektami jakie dają. Robert ma rację, że lepiej unikać bardziej inwazyjnych środków, bo skutki uboczne rzeczywiście mogą być trudne do przewidzenia.

 • Boomer94 pisze:

  Takich suplementów jest dużo i tak naprawdę z ich skutecznością różnie bywa. Jedne niby polecane produkcji wielkich koncernów farmaceutycznych lub kosmetycznych okazują się nic nie warte, a te mniejszych często niszowych producentów to prawdziwa rewelacja. Podstawą powstrzymania łysienia jest prawidłowa diagnoza i tu rola dla trychologa, a mój od razu polecił mi tabletki VitaHairMan i właśnie podkreślił jego skład, zero chemii sama natura bo powiedział że więcej nic nie potrzeba. Włosy rosną, może nie w takim szybkim tempie ale każdego dnia wyglądam coraz lepiej.

 • Grażka pisze:

  Mnie jako kobiety ten problem nie dotyczy, ale mojemu mężowi w pewnym momencie włosy zaczęły wypadać garściami. Okazało się, że winne są leki jakie brał na serce, a że nie mógł ich odstawić więc musiałam mu znaleźć środek, który pomoże na odrost włosów. Też testował ich mnóstwo a w końcu sam zadecydował że VitaHairMan najlepiej mu pomaga i tych włosków robi mu się coraz więcej na głowie :-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.