Input your search keywords and press Enter.

Witaminy na wypadanie włosów, część 1. Co wybrać: jeden kompleksowy preparat czy cały zestaw tabletek?

3 komentarze

  • Zbychu pisze:

    Jak to jest z tymi witaminami, jest ich tyle, że sam nie wiem, co brać, aby nie mieć problemów z wypadającymi włosami. Próbowałem wielu suplementów witaminowych, jednak w większości to skuteczność kończyła się na ładnej reklamie. Ok, łysi faceci podobno są spoko, ale jeszcze trochę za młody na to jestem.

  • Anka pisze:

    A zdiagnozowałeś przyczynę? To jest najważniejsze, najpierw musisz wiedzieć dlaczego wypadają Ci włosy, a dopiero potem dobierać sposób leczenia. Najlepiej zrób badania, krew, mocz, morfologia i zobacz czego Ci brakuje w organizmie. I oczywiście pójdź z tym do jakiegoś dobrego specjalisty. Może pomóc też np. zmiana diety, warto jeść tylko to co naprawdę jest zdrowe, warzywa, owoce, ogranicz mięso i fast foody. Jeśli to nie pomoże, to jest dużo suplementów, które naprawdę działają, takie jak te z biotyną, witaminą B, A, E i dużą ilością minerałów. A najlepiej to kup Profolan, dwie tabletki dziennie i będziesz miał spokój z łysieniem. Choć o dietę to zdecydowanie warto zadbać, bo sama wiem jak większość mężczyzn podchodzi do zdrowego odżywiania.

  • Karola pisze:

    Ten Profolan to ja też mogę polecić, tak jak Ania. Mojemu mężowi włosy wychodziły garściami, aż płakać się chciało, ale odkąd bierze właśnie te tabletki, to proces prawie całkowicie się zatrzymał. Byłam ciekawa dlaczego tak szybko zadziałały i poczytałam sobie ulotkę. Rzeczywiście mają wszystko, czego włosy potrzebują, naturalne składniki i te minerały i witaminy o których pisałaś. Muszą też znaleźć cóż podobnego dla siebie, włosy mi co prawda nie wypadają, ale z ich kondycją to już różnie bywa, nie mam po prostu czasu o nie prawidłowo zadbać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.